Çook mutluyum sonunda oldu. Desteğiniz olmasaydı diğer görüşmeler gibi bu da hüsran olurdu. İyi ki simülasyon yaptık, iyi ki eksikliklerimi söylediniz, iyi ki verdiğiniz tavsiyelere uydum.

Elif E.

Benim için o kadar faydalı oldu ki bugün girdiğim mülakatta verdiğim cevaplara, yüz ifadelerini görünce hem mutlu oldum hem de haklı olduğunuzu anladım. Size çok teşekkür ederim.

Aslı K.

Eda hanım merhaba, çarşamba günü işe başladım. Gerçekten sizinle görüşmemiz inanılmaz etkili oldu. Teşekkür ederim size :)
 

Büşra

Eda hanım merhaba, dünkü simülasyon gerçekten benim için çok faydalı oldu. Heyecanımı nasıl kontrol edeceğimi, mülakatta karşılaşabileceğim zor soruların üstesinden nasıl geleceğimi şimdi daha iyi biliyorum ve en önemlisi kendime daha fazla güveniyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ali G.

Eda hanım simülasyonun bana çok faydası oldu. Sayenizde iş görüşmelerinde çok monoton cevaplar verdiğimi ve bu yüzden mülakatlardan olumsuz dönüşler aldığımı anladım.Hatalarımın farkına varmamı sağladınız. İyi ki sizinle bu simülasyonu yaptık. Her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Selim Y.

Çalışamamızda sihir olduğunu düşünüyorum, CV’imi düzelttikten sonra hiç görüntülenmeyen CV’imle mülakatlara çağırılmaya başladım. Simülasyonda bile heyecandan konuşamıyordum, motive ettiniz, eksiklerimi söylediniz. Çok teşekkür ederim, iyi ki sizi tanıdım.

Rüveyda H.

Son katıldığım iş görüşmesinden bugün olumlu döndüler ve iş teklifi yaptılar. Desteğiniz için ne kadar teşekkür etsem az, o kadar şaşırdım ki, simülasyonda sorduğunuz hemen hemen bütün soruları sordular. İyi ki eksikliklerimi söylediniz ve açığı kapatmam için yol gösterdiniz. Mezun olduktan sonra iş aramak ve olumsuz bile dönüş alamamak çok zoruma gidiyordu. Size ne kadar dua etsem az :)
 

Volkan B.

Dünkü skype üzerinden yaptığımız görüşmeden memnun kalmamam mümkün değil ki, sanki evime ilk defa tanıştığım birini davet ettim ve benim hakkımda hem olumlu/olumsuz hem de kendimi geliştirebileceğim yönleri çok samimi cümleler ile anlattınız. Çoğu şeyi not aldım,üstünde duracağım. Olumsuz yönlerimi düzelteceğimden emin olabilirsiniz. Bazı şeyleri fark etmeme neden olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Neşe Ü.

Eda hanım merhaba, mülakatım olumlu oldu, iş teklifi yaptılar. Çooooook mutluyum sonunda oldu desteğiniz olmasaydı diğer görüşmeler gibi bu da hüsran olurdu iyi ki simülasyon yaptık, iyi ki eksiklerimi söylediniz, iyi ki verdiğiniz tavsiyelere uymuşum. Her şey için çok çok teşekkürler, Allah razı olsun, şu an annem de bir taraftan dua ediyor gerçekten iyi ki simülasyon yaparak verdiğiniz tavsiyelere uydum.
 

Elif Y.

Merhaba Eda Hanım; birçok görüşmeye çağrılmama rağmen mülakatlarda başarılı olamıyordum. Mülakat simülasyonun kendim için çok iyi geleceğini düşündüm ve tabikide hiç yanılmadım. Mülakatlarda yaptığım hataları,eksiklikleri gösterdiğiniz. Bazı seçtiğim kelimeleri düzelttiniz. Sanki bir ayna tuttunuz. Verdiğiniz geri bildirimlerin çok işe yarayacağını inanıyorum. Verdiğiniz tüm bu emekler birçok insana yardımı dokunacaktır. Gerçekten sizi iyikide tanıdım,çok teşekkür ederim,herşey için.

Cansu Z.

Size çok güzel haberlerim var. Bu hafta 3. iş görüşmesine çağrıldım. Başvuruda CV’nin bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Ön yazımı iyi ki değiştirmişiz. Diğer dokunuşlarınız için de teşekkür ederim. Aylardır başvuru yapıyordum, CV’me bakıyorlar ama hiç çağırmıyorlardı. Resmen kendime güvenim geri geldi. Bundan sonra mülakat koçum değil, kariyer mentörümsünüz.

 

Gökçe R.

Ağzım kulaklarımda sizinle çok güzel bir haber paylaşacağım. Son görüşmeye gittiğim şirket bugün iş teklifi yaptı. Çok teşekkür ederim, başvurularıma türlü sonuç alamıyordum. Standart bir CV’ye gerçekten dönüş yapmıyorlarmış. Dokunuşlarınızdan sonra ciddi bir fark olduğunu gördüm. Yaptığımız mülakat koçluğu çalışması görüşmede kendimi çok daha iyi ifade etmemi sağladı. Nihayet uzun bir sürenin sonunda iş arayışım bitti. Desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederim.

Gizem T.

Eda hanım iyi akşamlar. Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim. Sizinle bir firma için online mülakat simülasyonu almıştım, malum corona sürecinden dolayı sıkıntılı bir süreç içerisinde girmiştik. Bugün başka bir firmada işe başladım. Biraz farklı bir departman oldu. Sizden aldığım mülakat simülasyonu sayesinde ön yargıyla başlayan fakat sonunda başarılı geçen bir mülakat geçirdim ve işe alındım. Size çok teşekkür ederim,hatalarımı düzeltip kendimi daha iyi ifade etmemi sağladığınız için. İyi ki tanışmışız sevgilerimle,
 

Kader A.

Eda hanım merhaba, uzun süren işsizlik sürecinden sonra bir firmadan mülakat daveti alınca bu sefer işi şansa bırakmayacağım diyerek bu yola çıktım ve sizinle karşılaştım,iyi ki de karşılaştık. Sizinle gerçekleştirmiş olduğum mülakat simülasyonundan çok memnun kaldım.  Sık sık karşılaştığım soruları, bu soruların nasıl üstesinden geleceğimi anlattınız. Yaptığım hataları objektif bir şekilde bana söylediniz. İlk konuştuğumuz andan itibaren bana güzel olacağı hissi verdiniz. Sayenizde mülakatı çok rahat bir şekilde geçirdim. İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi ki sizinle karşılaştık.

Taner K.

Mülakat simülasyonu için size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Katılmış olduğum mülakatların genelinde yapmış olduğum hataları, kurmuş olduğum yanlış cümleleri, oturma tarzına kadar her şeyiyle beraber simülasyon eşliğinde gözlemleyip sizlerden çok güzel geri bildirimler aldım. Vermiş olduğunuz fikirler, ger bildirimler sonrasında pratik çalışamalar yaparak kendimi daha net, anlaşılır şekilde ifade etmeye başladım. Özellikle geri bildirimler sırasında sohbet havasında geçen konuşmalar ve enerjiniz mükemmeldi. Gerçekten sizi iyi ki tanımışım ,yapmış olduğunuz çalışmaları sürekli takip etmekteyim. Her şey için çok teşekkür ederim.

Caner B.

Merhaba Eda hanım, gerçekleştirdiğimiz mülakat simülasyonu sayesinde sizden güzel geri bildirimler aldım. Hem beni motive ettiniz hem de eksiklerimi görme noktasında yardımcı oldunuz. Mülakatlarda özgeçmişimden bahsederken artık hangi konunun daha çok üzerinde durmam gerektiğini daha iyi anladım. Tavsiyelerinizi hiç unutmayacağım. Sizin için hep iyi ki iyi ki tanımışım diyeceğim.


 

Kaan E.

Eda hanım merhabalar, karantina sürecinde vermiş olduğunuz eğitimler ile çok güzel şeyler öğrendim. Böylelikle kendimi mülakatlara hazırladım. Şimdi de işe başladım. Bunda sizin de payınız var, teşekkür ederim.

Beyza S.